• Plotery UV

Technologia druku UV staje się jedną z wiodących technologii druku cyfrowego. Plotery UV pozwalają na bezpośrednie zadrukowywanie materiałów nieprzygotowywanych specjalnie do druku cyfrowego. Plotery UV firmy LOCOR pozwalają na druk na materiałach takich jak szkło, metale, tworzywa sztuczne i innych.

Wszystkie plotery UV oferowane przez LOCOR pracują w technologii UV-LED. Utrwalanie nadrukowanej warstwy atramentów następuje przy użyciu wysokiej jakości ledowych lamp UV chłodzonych cieczą.

Plotery LOCOR-UV pozwalają na bezpośredni zadruk na przedmiotach np. gadżetach reklamowych.

Wszystkie plotery LOCOR-UV pozwalają na druk kolorem białym, a niektóre modele dodatkowo lakierem.

Wszystkie oferowane przez firmę LOCOR plotery UV wyposażone są w systemy podgrzewania atramentu tak w zasobnikach/cartridge'ach jak i w damperach bezpośrednio na głowicy drukującej. Wszystkie plotery drukujące kolorem białym posiadają system recyrkulacji i mieszania białego atramentu zapobiegające rozwarstwianiu (sedymentacji) białego atramentu.

Do każdego z ploterów możliwe jest użycie jednego z trzech rodzajów atramentów:

  • UV-FLEX - przeznaczonego do druku na podłożach elastycznych takich jak folie, banery, papiery. Wydruki wykonane takim rodzajem atramentu cechuje duża elastyczność nadrukowanej warstwy, która nie pęka podczas przeginania i gniecenia zadrukowanego materiału
  • UV-RIGID - przeznaczonego do druku na podłożach sztywnych takich jak: szkło, metale, drewno, płyty z tworzyw sztucznych. Wydruki wykonane atramentami UV-RIGID charakteryzują się wysoką adhezją, czyli mocno przylegają do zadrukowanej powierzchni, nie łuszczą się i nie odklejają od zadrukowanego podłoża.
  • UV-STANDARD - są atramentami uniwersalnymi stanowiącymi kompromis pomiędzy cechami atramentów FLEX i RIGID. Atramenty STANDARD są rekomendowane jako podstawowe do ploterów typu flatbed.
Nowoczesny ploter UV roll-to-roll z kolorem białym Locor Deluxejet 1830UV
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Dostępność Mało
Waga 300 kg.
79900.00
szt. Do przechowalni
Locor UV-A3 ekonomiczny ploter UV z głowicami XP600
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
35000.00
szt. Do przechowalni
LOCOR UV-6090 - nowoczesny ploter UV z głowicami XP600
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Dostępność Mało
Waga 450 kg.
75000.00
szt. Do przechowalni